یکشنبه 15 مهر‌ماه سال 1386 ساعت 21:06

طی چند روز گذشته شبنامه هایی در برخی مناطق خرم آباد از جمله مناطق اصلی و مرکزی این شهر توزیع شده است .

به گزارش بولتن نیوز، این شبنامه ها با مضمونهای" مهر 1386 وقوع جنگ درخاورمیانه ، مهر 1386 تهاجم هوایی و موشکی آمریکا به شهرهای ایران، مهرماه 1386 تهاجم هسته ای آمریکا به تهران و فروپاشی رژیم جمهوری اسلامی ، درگیری شدید در خاورمیانه و مهرماه جنگ جهانی سوم آغاز می شود "در سطح شهر خرم آباد توزیع شده است .

همچنین" نشانه ای بزرگ از ظهور امام عصر(عج )آشکار می شود، جنگ ایران و اسرائیل، مهر 1386 تهاجم نظامی آمریکا به ایران، آمریکا با همراهی بشقابهای پرنده به ایران حمله خواهد کرد، حمله هوایی و موشکی آمریکا به تاسیسات هسته ای ایران و آغاز غیبت محمدابن الحسن نفس زکیه "از دیگر مضمونهای شبنامه های پخش شده در شهر خرم آباد است .

مدیر کل سیاسی انتظامی استانداری لرستان گفت: بی شک توزیع این شبنامه ها با مضمونهای یاد شده با هدف نا آرام کردن فضای منطقه ، ایجاد جو روانی و ملتهب و نگران کردنافکار مردم، ایجاد یاس و ناامیدی در بین مردم صورت گرفته است .

علی چراغیان افزود: افرادی که اقدام به توزیع این شبنامه ها می کنند در صدد زیرسوال بردن سیاستهای نظام، تیره و تار نشان دادن فضای کشور هستند و می خواهند دولت را دلیل این وقایع نشان دهند .

وی اظهار داشت: تاکنون فردی در ارتباط با این شبنامه ها دستگیر نشده است .
پیش ازاین نیز در برخی شهرهای استان شعارهایی علیه مسوولان نظام نوشته شده بود

برداشت از سایت امام مهدی(عج)

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo